فراخوانی ...
امروز ؛ همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران نسخه چاپی RSS
 • شنبه 8 آذر 1393 ساعت 9:32
  امروز ؛ همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران نخستین همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران، امروز و فردا با حضور صنعتگران ، محققان، متخصصان ، کارشناسان و دانشجویان حوزه صنعت کاشی و سرامیک و همچنین مقامات دولتی و غیر دولتی در تهران برگزار می شود.

  به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ؛ در این گردهمایی استادان و نمایندگانی از ایتالیا، اسپانیا، استرالیا ، ترکیه و چین حضور دارند و ضمن سخنرانی و ارائه طرح ها و پروژه ها ، تولید کنندگان ایرانی را در جریان جدید ترین پیشرفت های صنعت کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی قرار می دهند.

  در نخستین همایش بین المللی کاشی و سرامیک ایران، علاوه بر سخنرانان داخلی، 9 نفر از استادان دانشگاه های مطرح جهانی نیز سخنرانی خواهند کرد.

  بهنام عزیززاده دبیر اجرایی نخستین همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران گفت: همایش در 9 محور توسعه فرآیندها محصولات و فناوری های جدید، فرمولاسیون و آماده سازی بدنه، لعاب و دکوراسیون، کاشی های خودتمیز شونده و آنتی باکتریال، بهره وری انرژی و توسعه پایدار ، مواد اولیه و ماشین آلات، محیط زیست و صنایع سرامیک و توسعه صنایع کاشی و سرامیک ایران برگزار می شود.

  وی اضافه کرد : بیش از یکصد مقاله علمی متناسب به دبیرخانه همایش رسید که

  20 مقاله برتر ارائه خواهد شد.

  عزیززاده با بیان اینکه در نخستین همایش بین المللی کاشی و سرامیک ایران ،دو میزگرد و کارگاه علمی آموزشی با موضوع چاپ دیجیتال برگزار می شود، افزود: همچنین نمایشگاهی از جدیدترین صنایع و تجهیزات صنعت کاشی و سرامیک و همچنین فعالیت های تحقیقاتی و دانشگاهی این حوزه برگزار خواهد شد.

  دبیر اجرایی همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران در ادامه گفت : با سرمایه گذاری های عظیمی که سال های اخیر در این صنعت شده ، صنعت کاشی و سرامیک کشور به رشد بسیار مطلوبی در کمیت و کیفیت تولیدات دست یافته است و ایران در حال حاضر چهارمین کشور تولیدکننده و همچنین چهارمین کشور صادرکننده کاشی و سرامیک در جهان به شمار می رود.

  وی اضافه کرد: با وجود رشد مناسب صنعت کاشی وسرامیک ، این صنعت مهم کشور تا حدودی از دید جهانیان مغفول مانده است و دست اندرکاران این بخش وظیفه دارند در جهت اعتلای صنعت کاشی و سرامیک ایران و در پی آن توسعه صادرات گامهای مهمی بردارند.

  کارخانه ها و واحد های صنعتی کشورمان در حال حاضر سالانه 500 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک تولید می کنند که 350 میلیون متر مربع آن در داخل مصرف و بقیه نیز صادر می شود.

  صادرات محصولات کاشی و سرامیک ، سالانه بیش از 455 میلیون دلار ارزآوری دارد.

  در صنعت کاشی و سرامیک کشور تاکنون بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون دلار سرمایه گذاری صورت گرفته و بیش از 380 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است .

  نخستین کنفرانس بین المللی کاشی سرامیک و چینی بهداشتی ایران تا ساعاتی

  دیگر در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک تهران آغاز شود.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: واحد مرکزی خبر
  شماره مطلب: 2584
  دفعات دیده شده: 2782 | آخرین مشاهده: 1 روز پیش
مرتبط
 • دومین همایش ملی سرامیک در دانشگاه آزاد میبد

  دومین همایش ملی سرامیک در دانشگاه آزاد میبد
  دومین همایش ملی سرامیک با حضور کارشناسان ،متخصصان ،دانشجویان ،اساتید و صنعتگران سرامیک سراسر کشور در دانشگاه ازاد میبد آغاز شد.
  خبر | اجتماعی | پنج‌شنبه 29 آبان 1393
 • معرفی رشته مهندسی مواد


  دیباچه: رشته مهندسی مواد در مقطع کارشناسی دارای دو شاخه متالورژی و سرامیک است .  شاخه متالورژی: تصور کنید که در حال رانندگی در یکی از بزرگراه ها هستید که ناگهان کامیونی با خودروی شما برخورد می کند و خسارت سنگینی بر آن وارد می سازد. چنین برخوردی در حال حاضر علاوه بر …
  صفحات داخلی | اجتماعی | چهارشنبه 30 مرداد 1392
 • کتابهای هنرستان شاخه کارو دانش


  کتابهای کارودانش شاخه صنعتالکتروتکنیکبرق ساختمان برق صنعتی برق ماشین آلات تابلوسازی برق صنعتی تعمیر لوازم خانگی شبکه های هوایی ماشینهای الکتریکی نصب و سرویس آسانسور الکترونیک صنعتی تعمیر تلویزیون رنگیتعمیر دستگاههای پزشکی تعمیر ماشینهای اداری تعمیرتلفنهای رومیزی و …
  صفحات داخلی | اجتماعی | سه‌شنبه 25 تیر 1392
 • حضور فعال دانشگاه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن آوری

  حضور فعال دانشگاه فنی و حرفه ای در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن آوری
  بمناسبت هفته پژوهش و فناوری ،سیزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری با حضور آقای رحیمی معاون اول رییس جمهور و وزرای دفاع و علوم تحقیقات،فناوری و جمع کثیری از پژوهشگران ،محققان برجسته کشور و استادان عرصه های علمی در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی در روز شنبه مورخ 25/9/91 …
  خبر | اجتماعی | یکشنبه 26 آذر 1391
 • هنرستان هنرهای تجسمی اصفهان؛ گنجینه ای غنی از آثار هنری

  هنرستان هنرهای تجسمی اصفهان؛ گنجینه ای غنی از آثار هنری
  بسیاری از ایرانیان، اصفهان را با نمادهای تاریخی و معماری چون سی و سه پل، میدان نقش جهان و منارجنبانش می شناسند و در هر سفری که به این شهر دارند، به دیدن این اماکن دیدنی زیبا می روند.در حالیکه می توان در کنار زیبایی های سی و سه پل، معماری دیدنی منارجنبان و هنر کاشی کاری میدان …
  خبر | اجتماعی | یکشنبه 23 مهر 1391