فراخوانی ...
باشگاه مجازی آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان امید افتتاح شد نسخه چاپی RSS
 • سه‌شنبه 14 بهمن 1393 ساعت 11:32
  باشگاه مجازی آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان امید افتتاح شد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از راه اندازی باشگاه مجازی "آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان امید" ، از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور، در این خصوص بیان داشت: این اداره کل با توجه به تغییرات فناوری و به ویژه فناوری اطلاعات، روشهای نوین آموزشی را مبتنی بر فضای مجازی و به ویژه فرصتهای شبکه سازی در فضای مجازی و بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات طراحی نموده است.

   

  رئیس سنجش استان تهران بیان داشت: کارآفرینی دانش بنیان، ارتقای سطح آگاهی جامعه و فرهنگ عمومی پیرامون مهارت آموزی و کسب فرصتهای شغلی مبتنی بر کسب مهارت وبسترسازی دسترسی عمومی به آموزشهای مهارتی و سبک زندگی مبتنی بر فناوری اطلاعات و بهره گیری از فضای مجازی از مهم ترین اهداف راه اندازی باشگاه مجازی آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان امید هستند.

   

  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران بیان داشت: در این راستا این سازمان با عقد تفاهم نامه همکاری با مرکز پژوهشی فناوری و سبک زندگی دانشگاه صنعتی شریف و مجتمع رهروان دانشگاه تهران، بسترهای ایجاد باشگاه مجازی امید؛ "آموزش مهارت و یادگیری دانش بنیان" را به منظور ارائه خدمات آموزشی، کارآفرینی و اشتغال دانش بنیان فراهم نموده و به زودی از آن رونمایی می کند.

   

  مهندس حمیدرضا خانپور افزود: در باشگاه مجازی امید، آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد تحت پوشش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور آموزشهای فنی و حرفه ای را براساس 5 هزار استاندارد آموزشی این سازمان در حوزه های صنعت، خدمات، کشاورزی، فرهنگ و هنر، فناوریهای پیشرفته و مدیریت و کارآفرینی به صورت مجازی آموزش می دهند.

   

  خانپور ا ظهار داشت: استفاده از محتواهای آموزش مجازی شامل کتاب الکترونیکی، مالتی مدیا، فیلم و ... و حضور در کلاس درس به صورت مجازی و تعامل با مربی در ساعاتی مشخص از روش های آموزش در باشگاه مجازی امید می باشند.

   

  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اظهار داشت: کارآموزان دوره های آموزش فنی و حرفه ای، مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد، مربیان آموزشهای فنی و حرفه ای، کارکنان دولت، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها، زنان خانه دار و عموم مردم از مخاطبان آموزش های باشگاه مجازی امید هستند.

   

  وی در ادامه بیان داشت: سامانه آموزشهای مهارتی مجازی، سامانه آموزش کارکنان دولت، کلینیک مشاوره، سامانه فروش محصولات مهارت آموختگان از سامانه ها و امکانات باشگاه مجازی امید می باشند.

   

  مهندس خانپور در خاتمه بیان داشت: بسته کارتهای اعتباری امید شامل : سیم کارت رایتل با 10هزار دقیقه مکالمه و 5 هزار پیامک رایگان، کارتهای اعتباری کارآفرینی، آموزش مهارتی، آموزش و سهام بورس، شهروندی، مشاوره، خانواده، بیمه ، سلامت، رفاهی و... هستند.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کشور
  شماره مطلب: 2623
  دفعات دیده شده: 3990 | آخرین مشاهده: 3 ساعت پیش
مرتبط
 • باشگاه های فرهنگی دانشجویی در مراکز علمی کاربردی راه اندازی می شود

  باشگاه های فرهنگی دانشجویی در مراکز علمی کاربردی راه اندازی می شود
  معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز طرح راه اندازی باشگاه های فرهنگی دانشجویی در مراکز این دانشگاه تا پایان امسال خبر داد.
  خبر | اجتماعی | یکشنبه 3 دی 1391
 • سه طرح فناورانه پارک علم و فناوری تهران رونمایی شد

  سه طرح فناورانه پارک علم و فناوری تهران رونمایی شد
  در چهارمین جشنواره نوآوری و فن‌آفرینی دانشگاه تهران از سه طرح فن‌آورانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران رونمایی شد.
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 28 آذر 1391
 • مقالات علمی در دانشگاه نسل سوم قابل اجرا است

  مقالات علمی در دانشگاه نسل سوم قابل اجرا است
  باسمه تعالی  در اولین هفته آبان ماه آقای دکتر رضایی؛ سرپرست  دانشگاه فنی و حرفه ای با خبرنگاران جراید و رسانه ها ،ملاقات و پیرامون وظایف این دانشگاه مطالبی را بیان داشت و گفت: دانشگاه فنی وحرفه ای ماموریت خود را از سال 1390 زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز کرد و …
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 9 آبان 1391
 • چگونگی افزایش رشته‌های دانشگاهی/ اشتغال‌زایی پارک‌های فناوری

  چگونگی افزایش رشته‌های دانشگاهی/ اشتغال‌زایی پارک‌های فناوری
  معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزیر علوم اعلام کرد که ایران از نظر رتبه علمی، جایگاه شانزدهم دنیا را دارد.علی‌اکبر متکان معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حاشیه مراسم بهره برداری از هفت پروژه عمرانی دانشگاه بوعلی سینای همدان اظهار داشت: …
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 11 مهر 1391
 • افزایش اعتبارات آموزش های فنی و حرفه ای ضرورتی برای کاهش بیکاری است

  افزایش اعتبارات آموزش های فنی و حرفه ای ضرورتی برای کاهش بیکاری است
  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت اشتغال و راهکارهای آن گفت: افزایش میزان اعتبارات آموزش های فنی و حرفه ای ضرورتی برای کاهش بیکاری در کشور است.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 8 شهریور 1395