فراخوانی ...
برگزاری همایش بزرگ بسیجیان نسخه چاپی RSS
 • سه‌شنبه 14 آذر 1391 ساعت 10:19
  برگزاری همایش بزرگ بسیجیان همایش بزرگ بسیجیان گردان عاشورا و گروهان الزهرای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، روز یکشنبه، مورخ 12/9/91 با حضور روسای دفاتر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.

  این همایش با حضور دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان و دکتر خالد القدومی، رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی (حماس)،  ناصر ابوشریف، رییس دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین، سردار محمد علی نورانی، قائم مقام دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین، دکتر حسین روی وران، کارشناس مسائل خاور میانه، میرابی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسوولان این سازمان برگزار شد.

  در ابتدا دکتر کورش پرند ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم بیان داشت: نخسین ارمغان حماسه بزرگ عاشورا شخصیت بخشی به جامعه اسلامی است که این امر طی 8 سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران، با بسیج همگانی فرزندان دلیر این مرز و بوم در کشور ما تحقق یافته و تداوم دارد.

      رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در ادامه ضمن عرض تبریک پیروزی های قهرمانانه مقاومت درجنگ نابرابر 8 روزه غزه، آمادگی کامل این سازمان را در حمایت از آرمان فلسطین تا رهایی قدس شریف اعلام داشته و تأکید کرد: این سازمان با تمام ظرفیت ها و استعدادهای خودآماده است، درجهت توانمندسازی مردم شریف فلسطین به ویژه ساکنان نوار غزه به قابلیت ها و مهارت های حرفه ای، اقدامات و تمهیدات لازم را اتخاذ نماید.

  دکتر کورش پرند در ادامه بر ترویج و ارتقای فرهنگ کار و مهارت آموزی تأکید کرد و بیان داشت: در حال حاضر جبهه کار و تلاش در مسیر توسعه کشور ایجاد شده است ونقش کلیدی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با رسالت بزرگ مهارت آموزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  جعفر عرب نژاد، فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن ارج نهادن به حضور تمامی میهمانان از همراهی و همدلی دکتر کورش پرند، رییس این سازمان در برگزاری همایش مذکور تقدیر نمود.

  وی در ادامه بر نقش مهم بسیجیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بعنوان سفیران مهارت آموزی تأکید کرد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همایش مذکور سردار محمد علی نورانی، قائم مقام دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین و از پیشکسوتان دفاع مقدس و دکتر روی وران، کارشناس مسائل خاور میانه به سخنرانی پرداختند.

  سردار محمد علی نورانی در سخنرانی خویش 8 سال دفاع مقتدرانه و پیروزمندانه جمهوری اسلامی ایران را نتیجه حضور داوطلبانه و همگانی مردم ایران، آرمان گرایی و گرایش شدید مردم به مکتب اسلام، رهبری، هدایت و فرماندهی آگاهانه و مدبرانه دانست.

  وی در ادامه سخنان خویش بیان داشت: یکی از نتایج 8 سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران، ایجاد الگویی برای مقاومت و ایستادگی مسلمانان جهان به ویژه مردم لبنان و غزه در برابر رژیم کفر و استکبار جهانی است.

  در ادامه دکتر روی وران در سخنانی به تحلیل مسائل روز خاور میانه پرداخت و بر ضد اسرائیلی بودن گرایش و ماهیت حوادث منطقه تأکید کرد.

  دکتر روی وران در ادامه سخنانش بیان داشت: حمایت از مقاومت مردم  فلسطین در وجدان تمامی مسلمانان نهادینه شده است.

  وی همچنین بیان داشت: منحنی تاریخی حاکی از تحولات و تغییرات در راستای منافع مقاومت فلسطین و ناتوانی رژیم غاصب اسرائیل است.

  در ادامه دکترخالد القدومی، رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)  با تاکید بر حقانیت مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین در مقابل رژیم غاصب اسرائیل گفت: آنچه در ظاهر دیده می شود، شهادت تعداد زیادی از کودک و زن بی دفاع است اما تاریخ گواهی می دهد که ما در راه حق گام نهاده ایم و تنها راه  مردم فلسطین در مقابل رژیم غاصب اسرائیل مقاومت است.

  همچنین در همایش مذکور از روسای دفاتر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اهدای لوح هایی از سوی حضور دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان تجلیل شد.

  این گزارش از برگزاری جلسه تعامل و راهکارهای همکاری مسوولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای با روسای دفاتر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و جنبش جهاد اسلامی فلسطین خبر داد.

     خبر| اجتماعی
  نام منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
  شماره مطلب: 768
  دفعات دیده شده: 2548 | آخرین مشاهده: 8 ساعت پیش
مرتبط
 • برگزاری همایش گفتمان امام و رهبری در حسینیه جماران از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

  برگزاری همایش گفتمان امام و رهبری در حسینیه جماران از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  همایش گفتمان امام و رهبری در حسینیه جماران از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوربرگزار شد.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 20 خرداد 1392
 • عوامل موثر در شیوه های رهبری در سازمان


      بمنظور اعمال مدیریت موثر و ارتباط موثر کارکنان و مدیریت در سازمانها موارد مطروحه زیر قابل توجه می باشد .   1) توان رهبر سطح کارآیی او را تعیین می نماید در این رابطه استعداد بالقوه سازمان نیز مشخص می شود . رهبر فرصت تازه بوجود می آورد . بدون رهبری در سازمان …
  صفحات داخلی | علمی | چهارشنبه 27 فروردین 1393
 • انعقاد قرارداد همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) اسلامشهر

  انعقاد قرارداد همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) اسلامشهر
  در آغاز هفته بسیج در راستای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی قرارداد همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) اسلامشهر منعقد شد.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 6 آذر 1392
 • آموزشکده ها و دانشکده ها ی فنی و حرفه ای


  منطقه یک آذربایجان شرقی آموزشکده فنی شماره 2 تبریز تلفن :04115406375-04115402829 فکس :04115402829 آدرس :تبریز-آخرخیابان طالقانی مجتمع آموزشی علامه امینی آموزشکده فنی شماره 2 پسران تبریز وب سایت :http://www.af2tabriz.ac.ir آموزشکده فنی دختران تبریز (الزهرا) …
  صفحات داخلی | اجتماعی | یکشنبه 5 آبان 1392
 • اتمام 444 پروژه سازمان آموزش فنی حرفه ای/ 232 پروژه در حال ساخت این سازمان

  اتمام 444 پروژه سازمان آموزش فنی حرفه ای/ 232 پروژه در حال ساخت این سازمان
  مدیرکل امور عمرانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به وجود 676 پروژه این سازمان گفت: 444 پروژه از سال 84 تاکنون افتتاح شده و 232 طرح نیز در دست احداث است.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 5 تیر 1392