افتتاح اولین خانه خلاق و نوآور مهارت کشور در کردستان

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان خبر داد:
افتتاح اولین خانه خلاق و نوآور مهارت کشور در کردستان
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان گفت: امروز در راستای توسعه مهارت و اشتغالزایی، اولین خانه خلاق، نوآور و مهارت کشور و امضای اولین سند پیوست مهارتی در استان کردستان انجام و افتتاح می‌شود.

سید علی علوی، امروز سه‌شنبه (۱۱ اردیبهشت) در همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری شده نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تحقق این شعار بسیار تأثیرگذار است.
وی عنوان کرد: در راستای تحقق شعار سال به دستور استاندار کردستان کارگروهی تشکیل شده که اداره کل فنی و حرفه‌ای استان عضو اصلی این کارگروه است و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد تحقق این شعار باشیم.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان کردستان، افزود: در رابطه با دیپلماسی مهارت که در دستور کار قرار گرفته است، در استان کردستان اقدامات مهمی از جمله پیش نویس تفاهم‌نامه با دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه بسته شده است.
وی اعلام کرد که امروز درراستای توسعه مهارت و اشتغالزایی، اولین خانه خلاق، نوآور و مهارت کشور و امضای اولین سند پیوست مهارتی در استان کردستان انجام و افتتاح می‌شود.

Rate this post
حتما بخوانید:  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: گسترش نهضت مهارت آموزی اقدامی ملی در راستای گسترش آموزش‌های مهارتی و مهارت‌افزایی کارجویان و شاغلان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *