معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت: نخبگان مهارتی سفیران مهارت کشور هستند

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت: نخبگان مهارتی سفیران مهارت کشور هستند

علی‌حسین شهریور، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در بازدید از نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت رشته فناوری مد، نخبگان مهارتی را سفیران مهارت کشور نامید.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شهریور، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان از سایت برگزاری مسابقات رشته فناوری مد که در دانشکده فنی و حرفه ای دختران شریعتی تهران برگزار می‌شود، بازدید کرد.

شهریور در این بازدید، نخبگان این مسابقات را سفیران مهارتی کشور دانست و گفت: نخبگان می‌توانند با معرفی مهارت به نسل جوان زمینه ساز رشد و گسترش فرهنگ مهارت‌آموزی در سطح جامعه را فراهم آورند.

معاون پژوهش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت‌های یادگیری جوانان، افزود: مسابقات ملی مهارت به عنوان یک ظرفیت ملی، وظیفه شناسایی و معرفی نخبگان مهارتی را بر عهده دارد.

در این بازدید شهریور، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان با مرضیه گرد، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران نیز دیدار کرد که در این دیدار دو طرف بر ارتقای سطح همکاری‌های بین دو دستگاه در حوزه‌های مختلف اعم از مسابقات، تدوین منابع آموزشی و استانداردهای مهارت و سنجش مهارت تاکید کردند.

بنا براین گزارش، نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری مد با مشارکت ۲۲ استان و ۲۶ رقابت کننده از ۲۸ آذر ماه در دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران در حال برگزاری است.

در این مسابقات برای نخستین بار رقابت‌کنندگانی از دانشگاه‌های: فنی و حرفه ای، آزاد اسلامی و آموزش و پرورش در قالب تیم مستقل حضور دارند.

حتما بخوانید:  مهارت آموزی از دبستان باید در دستور کار قرار گیرد/ مدرک گرایی بدون توجه به نیازهای بازار قابل قبول نیست

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت: نخبگان مهارتی سفیران مهارت کشور هستند

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *